راهنمای خرید از بازی‌دونه

از اینکه فروشگاه اینترنتی اسباب بازی و بازی فکری بازی دونه را انتخاب کرده اید، سپاسگزاریم.

مراحل خرید از فروشگاه بازی دونه بسیار آسان طراحی شده است.در اینجا به معرفی و توضیح روند سفارش تا دریافت کالا خواهیم پرداخت.

  1. با کلیک بر روی هر کالا وارد صفحه جزییات آن کالا شده و سایر تصاویر در ابعاد بزرگتر ،مشخصات فنی و شرح کالا نیز قابل مشاهده می باشد.
  2. پس از آگاهی از مشخصات کالای انتخابی،در صورت تصمیم برای خرید، بر روی دکمه ” اضافه به سبدخرید” کلیک نمایید.
  3. سپس وارد صفحه سبدخرید می شوید،اگر خواستید محصول دیگری را اضافه نمایید به صفحه اصلی می روید یا گزینه برگشت را میزنید و محصول مورد نظر را انتخاب میکنید . در غیر این صورت روی گزینه اقدام به پرداخت کلیک نمایید.
  4. اگر میخواهید تعداد یک بازی را اضافه یا کم کنید ، در صفحه خرید محصول در قسمت تعداد ، میتوانید تعداد آن بازی مد نظر را کم یا زیاد نمایید.
  5. سپس چنان چه قبلا ثبت نام کرده باشید، آدرس و مشخصات تحویل گیرنده کالا را درج نمایید و اگر ثبت نام نکرده اید هم می توانید به عنوان مهمان مشخصات و اطلاعات لازم را برای پیگیری درج نمایید .
  6. سپس روی گزینه ثبت سفارش کلیک نمایید،در این صورت به صفحه پرداخت هدایت می شوید 
  7. سفارش نهایی شما ثبت و در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر ارسال می شود. 

فروشگاه بازی دونه تمام تلاش خود را جهت تحویل سریع محصولات برای مشتریان خود انجام می دهد تا در سریع ترین زمان ممکن محصولات به دست خریداران محترم برسد و رضایت خریداران مهم ترین هدف ما می باشد.همه تلاش همکاران ما بر این است که حساسیت شما درمورد نحوه و کیفیت ارسال و تحویل کالای خریداری شده در روش ارسال کالا اعمال شود.

نکات مهم :

  • سفارش شما تا پایان وقت اداری برای روز بعد با تیپاکس یا پست پیشتاز ارسال خواهد شد.
  • کد رهگیری پست یا تیپاکس توسط پیامک برای شما ارسال خواهد شد.