درباره ما

آیا می‌دانید یکی از دلایلی که در یکی دو دهه گذشته سبب افزایش فاصله میان فرزندان و والدین شده است، این است که برخی والدین به دلیل مشغله زیاد، دیگر فرصت بازی کردن با فرزندانشان را ندارند؟

موضوعی که حائز اهمیت است، جایگاه تفکر در بازی کودکان می‌باشد.

بازی انگیزه ای درونی است که از روان کودک تاثیر می گیرد و موجب رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه او می شود.از طریق جهت دادن به انگیزه های کودکان می توان آن ها را در مسیر صحیح هدایت کرد.

آیا تا به حال بچه ها را هنگام بازی و شیطنت با دقت تماشا کرده اید و آیا شادابی و انرژی تمام نشدنی آن ها را درک می کنید؟

بازی در وهله اول، غیر از نقش سرگرم کننده در کودک به رشد زبانی، شخصیتی، فکری، عاطفی، … در او می‌پردازد. ولی بازی های فکری‌ ، دستیابی به توانائی حل مسئله، خلاقیت، رشد ذهنی، برانگیختن حس رقابت، کسب مهارت ارتباطی بین اشیاء و پدیده‌ها و کشف قابلیت های فردی، ایجاد کندوکاو فلسفی، مسئولیت‌پذیری، ایجاد قدرت تشخیص و ارزیابی را برای کودک آسان می‌کند.

این سایت با مدیریت خانم ملیحه سادات یاالله  و تیمی از دوستان راه اندازی شده و با هدف اطلاع رسانی، مشاوره و فروش اسباب بازی و محصولات بازی فکری برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان طراحی شده است.

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی و بازی فکری بازی دونه، فروشگاهی متفاوت با مجموعه ای از بازی های فکری و آموزشی متنوع ،خلاقانه و جذاب تلاش می کند محصولاتی بابهترین کیفیت و با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

با خرید بازی فکری و اسباب بازی برای کودکانمان، هیجان و شادی را به بازی های آنها برگردانیم.از وبسایت بازی دونه برای خود ودوستانتان هدیه بگیرید.

وبسایت بازی دونه اقدامی جدید جهت ایجاد فضای مناسب برای شکوفایی استعدادهای کودکان و همچنین معرفی انواع بازی های فکری تایید شده توسط کارشناسان کودک برداشته است.

بازی دونه با رویکرد بالندگی هر چه بیشتر ،خدمات ویژه ای نیز به مدارس ،مهد کودک ها،ارگانها وسازمان ها ارایه میدهد.