درباره بازی‌دونه

باز‌ی‌دونه ، یه فروشگاه اسباب‌بازیه که به شما کمک می‌کنه هوشمندانه خرید کنین!

اول از همه که می‌تونین بین کلی بازی فکری و کتاب بچرخین، توضیحات و روش‌های بازی رو بخونین، مهارت‌ها و هوش‌های هر بازی رو بررسی کنین و در نهایت از بین‌شون انتخاب کنین.

ما در باز‌ی‌دونه سعی کردیم عکس از خود واقعی محصولات بگیریم و تا جای ممکن از محتوای داخلشون ویدیو تهیه کردیم که بتونین راحت تر انتخاب کنین.
و یه ویژگی خیلی مهم که مجموعه ما داره اینه که با توجه به سلیقه مخاطبمون محصولات رو به مجموعمون اضافه میکنیم.

بازی‌دونه از کجا شروع شد ؟

آشنایی مدیریت سایت بازی دونه با بازی های فکری و کودک از تولید یک ایده و محصول جدید شروع شد. از آنجایی که دورانی از زمان تحصیلم را در رشته الکترونیک گذرانده بودم ، تصمیم گرفتم یک کیت آموزشی الکترونیک و فکری مناسب برای کودکان بسازم که به راحتی کودک با استفاده از یک راهنمای ساده و قطعات مختلف چیزهای جدیدی یاد بگیرد و کشف کند. مثلا یک لامپ روشن کند ، یک موزیک زیبا یا حتی صدای آژیر پلیس و …ایجاد کند.

چند ماه روی طرحم کار کردم و بالاخره برای تولید آن مجبور شدم طرح را به مراکر مختلف بخصوص مراکز در ارتباط با کودکان و مدارس نشان دهم پس از جستجوهای زیاد به طور اتفاقی با یک شرکت بزرگ تولید بازی های فکری آشنا شدم و تصمیم گرفتم طرحم را با آنها درمیان بگذارم.

آنجا بود که من با گوشه ای از دنیای بزرگ بازی های فکری و اسباب بازی آشنا شدم و وقتی فضای فروش آنجا را دیدم که کودکان همراه با مادرشان در فروشگاه دور میزنند و همه اسباب بازی ها را یکبار سرک میکشند و لبخندی که در نهایت با پیدا کردن بازی مورد علاقه شان میزنند ، فروشنده با حوصله با کودک صحبت میکند و بازی مناسبش را معرفی میکند آن موقع بود که احساس خوب و شعفی به من دست داد و یک لحظه به این فکر افتادم، چرا من نه ؟؟؟

دغدغه مادر را می دیدم که از فروشنده می خواست بازی مناسب کودکش را معرفی کند ؟
می پرسید چه بازی هوش فرزندم را زیاد میکند ؟

چه کتابی برایش بگیرم که باهاش ارتباط برقرار کنه و برای تقویت تمرکز و هوشش مناسب باشه ؟؟ و …

دیدن اون دغدغه های مادر و اون لبخندی که در نهایت کودک بعد از خریدن بازی مناسبش داشت در ذهنم جرقه ای زد. بنابراین در یک لحظه تصمیم گرفتم  یک فضایی ایجاد کنم که در آن انواع بازی های فکری مناسب همه سنین بصورت یکجا باشد. فضایی که والدین بدون هیچ نگرانی ، بازی مناسب سن کودک خود را انتخاب کنند. بفهمند که این بازی را اگر بخرند چه مهارتی در کودکشان تقویت خواهد شد ؟ آیا برای فرزندشان مفید خواهد بود.
و تصمیم گرفتم یک تیمی تشکیل دهیم و این وبسایت را ایجاد کرده و نام بازی دونه را برای آن انتخاب کردیم.

متناسب با اهدافی که مد نظرم بود دسته بندی گروه سنی و مهارتها را در سایت ایجاد کردیم. و با جمعی از همکارانم تصمیم گرفتیم مقالاتی هم در حوزه بازی کودکان و هرآنچه که به والدین به رشد بهتر فرزندشان کمک کند قرار دهیم.

خلاصه بنا به دلایلی من موفق به تولید آن ایده نشدم ، اما در نهایت تجارب شیرینی برای من به بارآورد و بازخورد های خوبی از والدین به گوش ما رسید که ما به خاطر داشتن بچه فرصت خرید حضوری را نداشتیم ، اما سایت شما این دغدغه اصلی ما را حل کرد.

بنابراین شعار من و مجموعه ما این است که :
” کودک شما در هر سنی باشد ما می توانیم بازی فکری مناسبش را برای شما فراهم کنیم “
“ما متعهد کیفیت هستیم ، ماموریت مهم من و تیم ما این است که بهترین در صنعت خودمان باشیم “

تیم بازی‌دونه

درباره ما 1

ملیحه سادات یاالله

مدیریت بازی‌دونه

درباره ما 3

حسین یعقوبی

مدیر اجرایی

درباره ما 5

زهرا سادات رضوی

کارشناس تولید محتوا

درباره ما 7

رویا معینی

کارشناس لجستیک

درباره ما 9

نگین عبائی

پشتیبان اینستاگرام

درباره ما 11

فاطمه شکور

پشتیبان اینستاگرام