اسباب بازی های دندانپزشکی برای کودکان

مراجعه به دندانپزشک برای افراد بزرگسال با چالش همراه است و این برای کودکان به مراتب بیشتر نیز می شود. کودکان معمولا در این شرایط ترس و اضطراب دارند و این خیلی مهم است کودکان به کلینیکی بروند که ترس او را کنترل کنند و بدون مشکل به درمان او بپردازند. محیط کلینیک را باید طوری طراحی کنید که کودکان آن را دوست داشته باشند و بتوانند ساعت ها در آن مکان سرگرم شوند.

اتاقی که برای درمان کودکان انتخاب میکنید باید پر از اسباب بازی و عروسک های مختلف باشد تا وقتی کودک  وارد آن فضا می شود حس آرامش بیشتری کند و در زمان انتظار کودک سرگرم بازی شود. چون همانطور که می دانید کودکان تحمل انتظار ندارند و از حد آنان خارج است. بنابراین با قرار گرفتن در محیط بازی دیگر بهانه نمی گیرند و در محیط حس بهتری دارند.

فروشگاه بازی دونه انواع اسباب بازی های متنوع و جذاب را ارائه میکند که به راحتی با استفاده از آنها میتوانید محیط کلینیک را برای بچه ها شاد وسرگرم کننده کنید تا حس بهتری بگیرند و از محیط دندانپزشکی نترسند.

حال اگر اسباب بازی های مرتبط با دندانپزشکی در کلینیک باشد هم جنبه آموزشی و هم جنبه سرگرمی دارد و فضا را قبل از ورود بچه ها به مطب دکتر آماده و از اضطرابشون کم می کند. در واقع قبل از قرار گرفتن پچه ها در محیط ناشناس دندانپزشکی، با وسایل و تجهیزات مختلف آشنا میشوند و در قالب بازی و تفریح هم آموزش می بینند هم سرگرم میشوند.

همچنین میتوانید کتاب های قرار گرفته با قیمت مناسب را بعنوان جایزه تهیه کنید و بعد از درمان از طرف دندانپزشک به بچه ها هدیه دهید که همیشه این حس و خاطره قشنگ در ذهن کودک باقی بماند.

محصولات پیشنهادی بازی دونه شامل کیت دندانپزشکی و 4 کتاب می باشد :

اسباب بازی دندان پزشکی 16
اسباب بازی دندان پزشکی 18
اسباب بازی دندان پزشکی 20
اسباب بازی دندان پزشکی 22
همه رو با هم دریافت کن !

پکیج اسباب بازی های دندانپزشکی

در صورتی که مایل هستید محصولات معرفی شده بالا را به صورت پکیج دریافت کنید میتوانید از این قسمت ویدیو محصولات داخل این پکیج را بررسی و خریداری کنید.

پکیج شامل یک کیت دندانپزشکی کامل چوبی و 4 کتاب شامل آخ دندانم، کتاب دنیای پپا (پپا به دندان پزشکی میرود)، کتاب دورا در مطب دندان پزشکی و کتاب راز دندان های زیبا می شود.

کیت دندانپزشکی 23 تکه شامل جعبه ذخیره سازی با چوب دندان درآوردن، دندان، بریس، موچین، مجوز کار، گوشی پزشکی، کارت بدن، خودکار پاک کردنی، سرنگ، خمیر دندان، مسواک، خرس، شیشه بینایی، عینک، آبی قرمز کپسول، تخته پاک کن، قرص های قرمز آبی، دفترچه سوابق پزشکی، مداد، چسب زخم، توپ های پنبه ای آبی قرمز، بند.

گوشی پزشکی بسیار واقعی است. سرنگ دارای فنر داخلی است و کودک می تواند سرنگ را فشار دهد تا تزریق را شبیه سازی کند. طراحی دندان مغناطیسی به کودک این امکان را می دهد که دندان ها را برای شبیه سازی کشیدن دندان جدا کند. بچه ها می توانند وانمود کنند که از خرس های کوچک ناز خود مراقبت می کنند. تجربیات معتبر می تواند به نقش آفرینی کودکان سرگرم کننده اضافه کند.

این بازی وانمودی دندانپزشک به بچه ها کمک می کند تا در مورد بدن انسان، سلامت و دندانپزشکی یاد بگیرند تا یاد بگیرند که چگونه دندان های خود را تمیز و محافظت کنند. علاوه بر این، دندانپزشک وانمود کننده اسباب بازی نیز می تواند کودک را با تمام وسایل و وسایل استفاده شده توسط دندانپزشک آشنا کند و تنش و ترس از مراجعه به پزشک را از بین ببرد. این یک اسباب بازی بسیار آموزشی است.

این اسباب‌بازی تظاهر به پزشک دندان‌پزشک از ABS و مواد چوبی با کیفیت بالا ساخته شده است، بدون بو، مقاوم در برابر ضربه، بادوام، لبه‌های صاف، بدون بریدگی، بدون لبه‌های تیز برای هر لوازم جانبی است. این ست بازی دکتر فوق العاده زیبا است و رنگ های روشن آن برای پسران و دختران مناسب است.

انتخاب طرح دخترانه یا پسرانه در صفحه محصول مقدور است

809,000 تومان