خرید بازی فکری و کتاب برای کودکان
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

کتاب مناسب برای کودک یک ساله : کودک یک ساله تان را کتاب خوان کنید!

Baby Reading

کتاب مناسب برای کودک یک ساله

کتاب مناسب برای کودک یک ساله تا سه ساله وجود داره ؟؟

بارها شده که بعنوان مادر این مشکل ذهن شما را درگیر کرده که چه کتاب هایی برای کودک یک ساله یا زیر یک سال خود بخوانم 

بارها سوال کرید من فرزند ۶ ماهه یا یک ساله دارم . میخوام با کتاب آشنا بشه و باهاش ارتباط برقرار کنه. چه کتابهایی براش تهیه کنم .
یا اینکه بارها پیام داده اید که در مغازه ها و فروشگاهها هر چی گشتم کتاب مناسب کودکم رو پیدا نکردم و اکثرا همه جا کتاب برای کودکان بزرگتر دارند  و میگن برای بچه یک ساله زیاد کتاب نیست، پس چطور کتاب مناسب فرزندم رو پیدا کنم؟
و بزرگترین دغدغه همه شما شاید این بوده که فرزند من هرچی دستش میگیره رو پاره می کنه و چنگ میزنه یا توی دهانش میزاره و  اونو میخوره!!! چه برسه به کتاب.
بله درست شنیده اید . این تنها مشکل شما نیست!!!
و این کاملا طبیعی است .بچه‌ها در این سن علاقه زیادی دارند که به اشیای نرم چنگ بزنند و آنها را به دهان‌شان ببرند
در واقع کودکان کوچکتر به کتاب چنگ می‌زنند و گاهی کتاب رو  لمس می‌کنند، در‌حالی‌که بچه‌های بزرگتر علاقه بیشتری به لمس کردن کتاب نشان می‌دهند.
لمس کردن کتاب به این دلیل مهمه که به کودک فرصت می‌دهد به کتاب علاقه و دلبستگی پیدا کند و بیشتر با کتاب درگیر بشه و انس پیدا کنه.

2559511585 17555168 1200x

کتاب چه فایده ای برای کودک من دارد؟

کتاب باعث میشه شما با  فرزندتون صحبت کنید و کودکان دوست دارند احساسات خوشی که به وسیله صحبت کردن با آنها به وجود می آید ادامه پیدا کند.
خواندن کتاب برای نوزاد و کودکان نوپا مهم ترین کاری هست که والدین برای کمک به رشد عقلی و ذهنی فرزندشون باید انجام بدهند.
در حقیقت ۷۵ درصد از آنچه کودک در طول عمر خواهد آموخت از تولد تا ۳  سالگی به دست می آورد.
کتاب خواندن برای کودک این فرصت را فراهم می کند تا شما و کودک در گوشه ای دنج و آرام همانطور که کودک خود را در آغوش گرفته اید از بودن در کنار هم لذت ببرید.

با عشق کتاب خواندن برای فرزندتون و نه از روی اجبار رابطه بین شما و فرزندتون را قوی می کند.
اگر از کودکی فرزندتون را با کتاب آشنا کنید باعث تقویت و رشد استعداد فرزندتون برای یادگیری در آیندشون میشه.

و از همون کودکی مهارت های زبانی و گفتاری فرزند شما تقویت میشه و دایره کلماتشون وسیع تر میشه و این یک کمک بزرگ به فرزند شما برای آینده و داشتن روابط بهتر با دیگران هست.

حالا میبیند این همه کتاب خواندن فایده داشته و شما فقط صرفا از اطرافیان شنیده بودید که کتاب برای فرزندتان بخونید، چیز خوبیه!!!

آیا کودک من در این سن کتاب خوندن را متوجه میشه؟

ممکنه با خودتون فکر کنید فرزند من در این سن هیچی از کتاب متوجه نمیشه . بر خلاف نظر شما کودک در این سن علاقه بیشتری به کتاب نشون میده.
فرزند شما میتونه کتاب رو برداره و نگه داره، اما همانطور که قبلا هم گفتیم ممکنه کتاب رو به دهان ببرد، بجود یا به زمین بیندازد.
فرزند شما در این سن شروع میکنه  به درک و شناسایی تصاویری که اشیا را نشان می‌دهند‌ و  قوه تشخیصش برای تصاویر خاص بیشتر میشه.
کودک شما  در این سن میتونه کتاب رو ورق بزنه ، به تصاویر کتاب اشاره کنه و  به  خوندن شما واکنش نشون بده و کلماتی که شما میگید رو تکرار کنه.

چگونه برای فرزندم کتاب بخونم ؟؟

وقتی فرزندتون رو بغل کنید و در آغوش بگیرید و براش کتاب بخونید به او احساس امنیت، حرارت و پیوند بیشتری نسبت به شما خواهد داد.
با احساس برای فرزندتون کتاب بخوانید ، لحن صداتون نباید یکنواخت باشه ، مثلا بعضی وقتا تن صداتون رو تغییر بدید صداتونو کم و زیاد کنید یا مثلا صدای اون حیوان یا عکس داخل کتاب رو ایجاد کنید.
چند بار براش تکرار کنید  و حتی چند بار کتاب رو بخونید .کودک شما نمی‌داند که تصویر موجود در کتاب به چه معناست، اما می‌تواند روی آنها تمرکز کند خصوصا روی چهره‌ها، رنگ‌های روشن و الگوهای متغایر. وقتی برای او به حالت عادی یا با آواز‌، لالایی یا اشعار کودکانه می‌خونید، اینجاست که میتونید می‌توانید فرزندتون رو سرگرم و آرام کنید.
از کودکتون در مورد عکسهای کتاب بپرسید ، مثلا صدای حیوان خاص داخل کتاب رو ازش بپرسید ، مثلا گربه چی میگه؟ چه رنگیه ؟ چی میخوره ؟ و … رو بهش یاد بدید.

و حالا پاسخ به این سوال مهم که چه کتابی انتخاب کنیم؟

برای کودکان نوپا که توانایی ورق زدن کتاب را ندارند می تونید از کتابهای صفحه مقوایی یا پارچه ای استفاده کنید،

دوام این دسته از کتابها برای کودکان در این سنین بهتر است.

حالا که با فواید کتاب آشنا شدید ، میخواهم چند نمونه کتاب های مناسب برای کودکان نوپا را به شما معرفی کنم.

کتاب های حمام کودک:

کتاب حمام  یکی از وسایل آموزشی برای خردسالان است .در هر صفحه از این کتاب متناسب با موضوع آن تصاویری با رنگ آمیزی ساده و زیبا، با روکش پلاستیکی و ضدآب در اختیار کودک است تا کودک رابا ناشناخته های ساده و جدید روبرو نماید.
بعض بچه ها از حمام رفتن می ترسند ، بنابراین کتاب حمام مشوق و وسیله بازی خوبی برای کودک هست.
می توانید در حمام و یا داخل منزل از روی کتاب برای کودک قصه پردازی کنید و قوه تخیل و پرسشگری او را تقویت نمایید.
به کمک این کتاب میتونید فرزندتون رو از همون سنین پایین به کتاب خوندن و یادگیری رنگها و کلمات علاقمند کنید.

ورقه های این کتاب ضخیم هست و کودک در سنین بسیار کم هم می تونه کتاب را بگیره و ورق بزنه.، بنابراین برای تقویت توانایی گرفتن و لمس کردن عالی است.
در این کتاب برای اینکه کودکان علاقه زیادی به وسایلی که صدادار هستند نشون میدهند ، سوتکهایی نصب شده است که با فشار کتاب صدای آن برای بچه ها خوشایند میشود.
در این سن هر وسیله ای که در اختیار این گروه از کودکان قرار گیرد به دهان برده تا لمس کنند . و کتاب حمام این مزیت را دارد که با آب دهان خیس و پاره نمیشود.

یک نمونه از کتابهای حمام کودک فروشگاه بازی‌دونه

 

 

کتاب حمام اردک:

کتاب حمام اردک یکی از وسایل آموزشی برای نوزادان و خردسالان است که دارای رنگ ها وشکل های متنوع برای گروه سنی بالای ۶ ماهه میباشد.
کتاب حمام اردک با هدف تشویق کودکان و آشنایی آنها با کتاب در محیط های متنوع همچون استخر و حمام طراحی شده است. در هر صفحه از این کتاب متناسب با موضوع آن تصاویری با رنگ آمیزی ساده و زیبا، با روکش پلاستیکی و ضدآب در اختیار کودک است تا کودک رابا ناشناخته های ساده و جدید روبرو نماید. از تصاویر آن برای تمرین در واژه آموزی و ارتباطات کلامی نیز می توان استفاده کرد. از این کتاب می توان موقع حمام کردن کودک برای سرگرم کردن او استفاده کرد.دریافت اطلاعات و تقویت حس جستجوگری از مهمترین نتایج این محصول است.

کتاب های پارچه ای کودک:

کتاب های زیبا، رنگارنگ و متنوع پارچه ای گزینه خوبی برای سرگرم کردن و خوشحال کردن فرزندان دلبندمان هستند.

و اما کتاب های پارچه ای چه مزایایی دارند ؟

برای آشنایی کودک با کتاب و خواندن عالی است.

کتاب پارچه ای پاره نمی شود و کاملا بی خطر است.

توانایی گرفتن و شنیداری و بصری نوزاد و کودک را افزایش می دهد.

برای آموزش رنگها و حیوانات مختلف مناسب است.

بدون سرب و رنگ های حساسیت زا (۱۰۰ درصد پارچه بهداشتی )

یکی از کتاب های پارچه ای بازی‌دونه 

کتاب پارچه ای بازی با شکل ها:

کتاب پارچه ای بازی با شکل ها در هر صفحه کودک را با یکی از اشکال هندسی و رنگ‌ها آشنا می‌کند.
این کتاب موجب تحریک و تقویت حس لامسه‌‌ی کودک نیز می‌شود زیرا اشکال هندسی با پارچه‌هایی از بافت‌های گوناگون طراحی شده‌اند.
پارچه‌ی کتاب ضد حساسیت است و قابلیت شستشو دارد.

نوزاد شما ممكن است از ۴ تا ۶ ماهگی به كتاب علاقه و اشتیاق بیشتری نشان دهد. او ممكن است به سمت كتاب چنگ انداخته یا آن را میان انگشتان خود نگه دارد.
در این سن برای او كتاب‌هایی را تهیه كنید كه تصاویری با رنگ‌های روشن و با کیفیت دارند. رنگ‌های باکیفیت در تصاویر، قدرت بینایی نوزادان را تقویت می‌‌کند. كتاب‌های پارچه‌ای برای این گروه سنی مناسب هستند چراکه جنس نرم این کتاب‌ها، نوزاد را تشویق به لمس آن‌ها می‌کند
که در نهایت منجر به تقویت قدرت حركت انگشتان و دستان او می‌شود.

Baby Reading A Book 1920x1440 2

کتاب های پستونکی:

متن این کتاب ها به صورت شعر با ریتمی دلنشین و دارای فضایی سرشار از رنگ‌های شاد است که مشوق نظافت برای کودکان است. همچنین، طراحی جالب و جذاب این کتاب هایی مقوایی، به گونه‌ای است که کودک می‌تواند کتاب‌اش را مانند عروسکی در آغوش بکشد و پستانکی برای تصویر روی جلد طراحی شده تا در کنار آموزش، سرگرم‌کننده و مهیج نیز باشد.

 

کتاب های حسی لمسی کودک:

کتاب های حسی لمسی مجموعه ای متفاوت، جذاب و دوست داشتنی برای نوزادان و خردسالان هستند که به کمک شعر و حس لامسه با کودک ارتباط برقرار می کنند.
در این کتاب ها ، کودک با تعدادی از حیوانات اهلی و نوع پوشش بدنی آن ها آشنا می شه و  می تونه حیوانات مختلف را ببیند، لمس کند و با تفاوت هاشون آشنا بشه. این کتاب جنسش مقوای ضخیم هست و کودک به راحتی و بدون نگرانی والدین می تونه با کتاب بازی کند.

مثلا کودک بدن فیل ، گربه ، مرغ و جوجه و .. را لمس میکنه و با تفاتها و اسم و ویژگی هاشون آشنا میشه .
این کتابها یک تجربه حسی جدید برای برانگیختن حواس  و تقویت ادراک حسی و لامسه کودک شماست.

 

یک نمونه از کتاب های حسی لمسی کودک از فروشگاه بازی‌دونه رو با هم ببینیم:

کتاب لمسی حیوانات جنگل ، مجموعه ای متفاوت، جذاب و دوست داشتنی برای نوزادان و خردسالان می باشد که به کمک صدای حیوانات و حس لامسه با کودک ارتباط برقرار می کند.

در این کتاب لمسی ، کودک با تعدادی از حیوانات وحشی و نوع پوشش بدنی آن ها آشنا می شود.

کودک می تواند حیوانات مختلف را ببیند، لمس کند و با تفاوت های آن ها آشنا شود.

این کتاب فوث العاده ضخیم است و از استحکام زیادی برخوردار است و کودک به راحتی و بدون نگرانی والدین می تواند با کتاب بازی کند.

لمس می کنم.
حس می کنم.
و می گویم.

این کتاب یک تجربه حسی جدید برای برانگیختن حواس  و تقویت ادراک حسی و لامسه کودک است.

کتاب های شعر کودک:

کتاب های بخون و حدس بزن 

این کتاب ها توسط مجید عاقله به فارسی روان ترجمه شده است.
چاپ و نشر این اثر توسط انتشارات آریا نوین صورت گرفته است.
این کتاب ها ویژه‌‌ی خردسالان طراحی شده و قوه‌‌ی کنجکاوی آنها را تحریک می‌‌کند.
ورق‌های این کتاب ها از مقوای ضخیم تشکیل شده و انتخاب مناسبی برای کودکان خردسال محسوب می‌‌شود.
طرح‌‌های جذاب و زیبا و رنگ بندی متنوع در این کتاب توجه کودکان را به خود جلب می‌کند.
از دیگر ویژگی‌‌های این کتاب می‌‌توان به اشعار کودکانه آن اشاره کرد که می‌توانید با روخوانی این اشعار، کودک خود را تشویق کنید آنها را به خاطر بسپارد.
این جریان به تقویت حافظه‌ی کودک و همچنین علاقه‌‌مندی او به شعر و کتاب‌خوانی کمک خواهد کرد.

کتاب بخون و حدس بزن یک طرف صفحات کتاب، شعر به صورت معماگونه و سوالی نوشته شده و در صفحه مقابل کودک باید حدس بزند( با توجه به مفهوم شعر) زیر صفحه چه تصویری مخفی شده است که به خوبی کودک را به چالش میکشد و مهارت حل مسئله اش را افزایش میدهد.

کتاب های عروسکی:

هم کتاب هم عروسک …
عروسک‌ها زنده اند، برای همین همیشه پل ارتباطی خوبی بین دنیای کودکان و بزرگ‌ترها به‌حساب میان؛ بچه ها حرف‌های اون‌ها رو راحت‌تر از حرف‌های پدر و مادرها قبول می‌کنند و این دلیل خوبیه که تا می‌تونید مطالب آموزشی و اخلاقی رو از زبان عروسک‌ها و با بازی به کودکانمان یاد بدیم.

حتما می‌دونید که چقدر عروسک‌ها تو دنیای بچه‌ها پررنگ‌اند.
کتاب‌های عروسکی. کار خلاقانه‌ای هست و البته جالب و دوست داشتنی، هم برای بچه‌ها و هم برای بزرگ‌ترها.

برای کمک به خلاقیت بچه‌ها و بالا بردن تجربه و مهارت‌هاشون‌، مجموعه‌ای از کتاب‌های عروسکی رو تو قالب داستان‌های آهنگین و مصوّر، برای گروه سنی «الف» و «ب» تولید کردند. اگر بخوایم ویژگی‌های مثبت دیگه این کتاب‌ها رو بهتون بگیم، جلد گالینگور (مقوای سخت) و صفحه‌های مقوایی (مقوای فشرده) اون‌هاست که باعث میشه به این زودی‌ها خراب یا پاره نشوند.

 

یه نمونشو با هم ببینیم

کتاب عروسک شاخ و بی شاخ:

کتاب «شاخی و بی شاخ»، اثری از اسدالله شعبانی ست که داستان زندگی یه گوزن کوچک رو تو قالب داستان و شعر کودکانه بیان می‌کنه. تصویرهای جذاب، به همراه داستان شیرین و ترانه‌ی شاد اون، در کنار یک عروسک زیبا که شخصیت اصلی داستان را تشکیل می‌ده، می‌تونه لحظات قشنگی رو برای مخاطبان اصلی این اثر رقم بزنه. کتاب عروسکی «شاخی و بی شاخ» تو 10 صفحه‌ی مصور وزیبا چاپ شده است.

بازی های بازی‌دونه

کتاب های فومی:

جنس صفحات این کتابه فومی با برچسب گلاسه هست.
جذابیت این کتایها برای کودک داشتن چشم متحرکه که روی کتاب نصب شده.
تصاویر و صفحات داخل کتاب کاملا رنگارنگ هست و توجه کودک را به خود جلب می کنه.

این کتاب ها هم ۱۰ عنوان مختلف در مورد آشنایی با حیوانات اهلی و حشی ، نظافت کودک و اعضای بدن و … داره که واقعا برای شروع کتابخوانی کودک فوق العادست. این کتاب از یک سال تا حتی قبل مهد کودک برای کودک شما مناسبه  و به عنوان کتاب مناسب برای کودک یک ساله به بالا می باشد.

یک نمونه از کتاب های فومی باز‌ی‌دونه

 

 

کتاب فومی کوچولو دوباره پاشو با بدن آشنا شو:

کتاب فومی کوچولو دوباره پاشو با بدن آشنا شو در مورد آموزش اعضای بدن توضیح می دهد ، با شعر های زیبا و کودکانه و تصاویر زیبا و موضوع هر صفحه را با زبان فارسی و انگلیسی آموزش میدهد.

این کتاب فومی جذابیت دیگری دارد تا کودک را به خود جذب کند ، و آن چشمهای متحرک روی جلد هر کتاب میباشد.
تصاویر و صفحات داخل کتاب کاملا رنگارنگ هست و  توجه کودک را به خود جلب می کند.

از کتاب‌های این مجموعه می‌توان به ۱۰ موضوع زیر اشاره کرد:
سبزیجات ، حیوانات اهلی، حیوانات وحشی، حیوانات دریایی ، حشرات ، پرندگان ،میوه ها ، مشاغل ، اعضای بدن  و وسایل نقلیه  اشاره کرد که هرکدام از آنها علاوه بر سرگرم کردن کودکان،  جنبه آموزشی نیز دارد که هم می‌تواند قدرت یادگیری آنها را افزایش دهد و هم کودکان را با واژگان زبان انگلیسی آشنا کند. یکی از نکات مثبت این کتاب‌ها چشم متحرک بودن و  طراحی زیبا و چاپ باکیفیت آن است.

کتاب های جغجغه دار

 

 

 

مجموعه 4 جلدی کتاب های جغجغه ای آموزشی

کتاب‌های جغجغه ای با توجه به جنس سخت، تصاویر واقعی و شیوه‌ی اتصال ورق‌ها برای کودکان 1 سال به بالا بسیار مناسب هستند. درون توپ‌های جغجغه‌ای که به این کتاب‌ها متصل است مواد خوراکی ریخته شده تا هیچگونه آسیبی متوجه کودکان نباشد. این کتاب‌ها در موضوعات مختلفی نظیر حیوانات جنگل، حیوانات مزرعه، میوه‌ها، صیفی‌جات و رنگ‌ها طراحی و تولید شده‌اند. هر کتاب شامل ۱۲ صفحه است که در یک صفحه تصویر و در صفحه‌ی مقابل آن نام تصویر به دو زبان فارسی و انگلیسی چاپ شده است

 

 

 

مجموعه کیفی سلام کوچولو

مجموعه کیفی  سلام کوچولو شامل چهار جلد از جنس مقوای ضخیم با جلد گلاسه مرغوب است. باتوجه به جنس سخت، تصاویر واقعی و شیوه‌ی اتصال ورق‌ها برای کودکان ۲ سال به بالا بسیار مناسب هستند.

این کتاب‌ها در موضوعات مختلفی نظیر حیوانات جنگل، حیوانات مزرعه، میوه‌ها و اشکال هندسی طراحی و تولید شده‌اند.

شما می توانید با خرید این مجموعه یادگیری را برای کودکانتان همراه با بازی راحت تر کنید.جغجغه های متصل به هر کتاب باعث میشود تا شما بتوانید توجه کودک را به تصاویر کتاب جلب کنید.

F8E546AC 4749 42EF A2D4 53E37594D596 1140x1140 1

مجموعه کتاب های استنلی و آموزش:

مجموعه چهار جلدی «استنلی» کتاب‌های تصویری مقوایی هستند که دو شخصیت داستان به نام‌های استنلی و موسو در هر جلد مفاهیمی چون شکل‌ها، رنگ‌ها، اعداد و متضادها را معرفی می‌کنند.

در کتاب «استنلی و آموزش شکل ها» مفهوم شکل‌ها به صورت کاملاً ساده و با نگاه ساده کردن شکل وسایلی که در اطراف زندگی هر کس دیده می‌شود آموزش می‌دهد. مثل چمدان که به شکل مستطیل است، چرخ دوچرخه که به شکل دایره است و….

این کتاب کودک مقوایی است و با تصاویر ساده و خطی که دارد و همین طور رنگ‌های درخشان برای کودکان مناسب است.

کتاب های مقوایی و متحرک:

مجموعه کتاب های بچرخون بچرخون با توجه به متحرک بودنشان برای بچه ها جذابیت زیادی دارند.

با توجه به این که هر صفحه ی کتاب یک تصویر چرخان دارد که بچه ها می توانند مفاهیم و تصویر را با هم جفت کنند.

یک نمونه از کتاب های بچرخون بچرخون با هم ببینیم

کتاب بچرخون بچرخون آشنایی با رنگها این کتاب با یک روش با مزه رنگ ها را به بچه های کوچک یاد میدهد.
هر صفحه ی کتاب یک تصویر چرخان دارد که بچه ها می توانند مفاهیم و تصویر را با هم جفت کنند.
این بازی را میشود بارها و بارها انجام داد و تصاویر را بارها چرخاند تا مفاهیم در ذهن بچه ها شکل بگیرد.

توضیحات  کتاب بچرخون بچرخون آشنایی با رنگها:

کتاب‌ بچرخون بچرخون – آشنایی با رنگ ها تلفیقی است از بازی و آموزش. کتاب «آشنایی با رنگ ها» از این مجموعه کتاب‌های مقوایی و متحرک،
شامل موجوداتی رنگی و چرخان است که رنگ‌ها را به کودک می‌آموزد. هنگامی که جانور را بچرخانی به رنگی دیگر درمی‌آید.
همچنین، انطباق هر جانور با رنگ مدنظر هر صفحه موجب افزایش دقت و تمرکز کودک می‌شود.
این کتاب مقوایی، به صورت دوزبانه (فارسی-انگلیسی) شناخت رنگ‌ها و جانوران را برای کودک آسان و لذت‌بخش کرده است.

مجموعه کتاب 4 جلدی دالی بازی:

مجموعه کتاب 4 جلدی دالی بازی یه مجموعه خیلی گوگولی و جذاب از کتاب های با نمک که مهارت های مختلفی رو به بچه ها آموزش میده .

در کتاب نی نی قام قام

همراه کودکتان دنبال نی نی بگردید و همزمان اسم بعضی حیوانات و وسالیل نقلیه را با هم تمرین کنید.

در کتاب این سر و دست و پاشه، ناف نی نی کجاشه؟

نی نی دارد دالی موشه بازی می کند! شما و کودکتان هم می توانید

با او همراه شوید و همزمان اسم اعضای بدن را با هم تمرین کنید.

در کتاب تنها شده نی نی ما

مامان جون نی نی بیا نی نی داره با مامانش قایم باشک بازی می کند. شما و کودکتان هم می توانید

در بازی آن ها شرکت کنید و هم زمان اسم بعضی اشیا خانه را با هم تمرین کنید.

در کتاب نی نی چقدر ملوسه، مامان اونو می بوسه

نی نی خسته و بی تاب است اما با هر بوسه آرام تر می شود.

شما هم میتوانید این شعر زیبا را برای کودکتان بخوانید و هم زمان او را ببوسید.

یک انتخاب خوب برای بازی و آموزش نوزاد خرید کتاب نوزاد با موضوع دالی بازی است.

زیرا دالی بازی باعث می شود که کودکان به تدریج اتفاقات پیرامون خود را بشناسند و آن ها را درک کنند،دالی بازی راهی برای برقراری ارتباط با طرف مقابل است،

ازطریق این بازی نوزاد به تدریج متوجه می شود که وقتی شما را نمی بیند دچار اضطراب نشود به دلیل اینکه پس از چند لحظه دوباره شما را می بیند

و در لحظه غیاب شما، کودک احساس بی امنیتی نمی کند و در موقع جدایی می داند که شما به زودی برمی گردید،

همچنین کودک متوجه می شود که اگر صبر کند اتفاق خوبی رخ می دهد و این موضوع می تواند به سایر موقعیت ها تعمیم پیدا کند.

مجموعه کتاب کشویی:

مجموعه کتاب های کشویی در قالب تصاويري ساده و زيبا همراه شعرهايي كودكانه، مفاهيم كاربردي و اوليه را به فرزندان شما مي‌آموزد. اين كتاب‌ها به سبب شكل كشويي آن‌ها حالتي معماگونه ايجاد مي‌كنند كه هيجان يادگيري را افزايش مي‌دهد و مفاهيم را ماندگار مي‌كند.

چیزی که باعث تمایز این مجموعه از کتاب های آموزشی دیگر در این زمینه می شود، طراحی خاص آن است.

هر صفحه از وسط به دو قسمت تقسیم شده که کودک می تواند آن را به صورت کشویی از هم جدا کند.

در حالت عادی در بالای هر صفحه معمایی به صورت شعر طراحی شده که بطور مثال کتاب کشویی میوهای خوشمزه در آن به یک میوه اشاره شده است.

 

یک نمونه کتاب کشویی با هم ببینیم

 

کتاب کشویی میوه های خوشمزه کودکان را با میوه های مختلف در قالب شعر و تصویر آشنا می کند .

در واقع این اثر در قالب شعر به معرفی برخی میوه ها بصورت معماگونه می پردازد.

چیزی که باعث تمایز این مجموعه از کتاب های آموزشی دیگر در این زمینه می شود، طراحی خاص آن است.

هر صفحه از وسط به دو قسمت تقسیم شده که کودک می تواند آن را به صورت کشویی از هم جدا کند.

در حالت عادی در بالای هر صفحه معمایی به صورت شعر طراحی شده که در آن به یک میوه اشاره شده است.

جواب معما که نام میوه به همراه تصویری بامزه ای از اوست روی مقوایی بین دو قسمت صفحه مخفی شده، والدین می توانند در قالب بازی معمای مطرح شده را برای فرزندشان بخوانند و از او بخواهند تا جواب را حدس بزند.

سپس کودک با اشتیاق فراوان دو قسمت را از هم باز می کند و پاسخ صحیح را می بیند.

مجموعه کتاب کوچولو:

مجموعه ۳ جلدی کتاب کوچولو با هدف آموزش نام میوه‌ها، حیوانات، رنگ‌ها و وسایل طراحی شده است.

بچه ها با این کتاب با کلی اسم فارسی و انگلیسی ، شکل ها و کلی چیزای دیگه اشنا میشن .

این کتاب‌ها با صحافی سیمی هستند که این قابلیت را دارند که به طور کامل باز و روی سطح زمین پهن شوند

و این موجب سهولت یادگیری و ارتباط با کتاب، برای کودکان نوپا می‌شود.

تصویرها واقعی هستند و موجب توجه واقع‌گرایانه کودک به محیط اطراف خود می‌شوند.

در این کتاب‌ها از رنگ‌های تند استفاده شده که موجب تقویت هوش دیداری کودک می‌شود و کودک را جذب کتاب می‌کند.

کتاب‌ها از جنس مقوای محکم هستند که با یک لایه ضخیم سلفون براق، از پارگی و خیس شدن محافظت شده‌اند.

مجموعه سه جلدی کتاب های ما و آن ها

مجموعه سه جلدی کتاب های ما  و آن ها شامل 3 جلد زیر می باشد.:

چه جوری بپوشیم؟
چه جوری بخوریم؟
چه جوری تمیز بمانیم؟

در این کتاب ها قسمت متحرک رو بالا و پایین میکنید تا ببینید آنها چطور رفتار می کنند؟

مجله بازی‌دونه
نوشته‌هانمایش همه نوشته‌ها
2
دیدگاه‌های نوشته

    سهیلاپورچراغ 27/10/1399

    با سلام خسته نباشید کتاب مناسب برای دختر ۱۵ ماهه است چه کتابی تهیه کنم ممنون از شما

      سلام دوست عزیزم. به شماره پشتیبان که پاین سایت درج شده تماس بگیرید راهنماییتون میکنند. با تشکر

Join Waitlist ما هنگام ورود محصول به انبار شما را مطلع خواهیم کرد. لطفا آدرس ایمیل معتبر خود را در زیر بگذارید.